کریسمس 2020

 شروع سال نو میلادی و آغازتورهای متفاوت و متنوع کریسمس

 

سفرهای ژانویه به مقاصدی شوق برانگیز،رنگ و بوی کریسمس را برای شما به ارمغان می آورد. باید بدانید که تور کریسمس 2020، چیزی سوای تورهای تابستانی و تورهای زمستانی است. در تور کریسمس به دیداری از بازارهای پر از جذابیت کریسمس و مکانهای جالب توجه و ناشناخته می روید. حتی می توانید در همسفری با تور کریسمس 2020، به استقبال تجربیاتی جدید رفته و احساسات ماجراجویانه خود را تقویت ببخشید. با انتخاب تورهای ویژه کریسمس در سفر به سرزمینهای اروپایی نظیر سوئیس، آلمان یا مجارستان و … با آغاز سال نو میلادی، سپیدی های زیبای برف به استقبال شما راه می گشایند تا تحفه ای از سرگرمی و ماجراجویی های برفی را پیش کش بنمایند.

چند اصل در انتخاب تور ارزان کریسمس 

برای خرید تور ارزان کریسمس با در نظر گرفتن چند نکته می توان تا حد زیادی شانس خود را در خرید بهترین ها افزایش دهید. از جمله موارد مهم در این زمینه می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

خرید تور در زمان مناسب

سعی کنید تورهای کریسمس را در زمان مناسب بخرید چون با نزدیک شدن به تعطیلات نرخ هتل ها افزایش پیدا می کند و حتی ممکن است هتل های خوب و با کیفیت خیلی زود تکمیل شوند. در نتیجه هزینه رزرو هتل خارجی برای این تورها بیشتر شده و در نهایت منجر به گران شدن تور خواهد شد.

 

دقت در تعداد روزهای سفر

به عنوان یک اصل کلی و همیشگی هر چه تعداد روزهای سفر بیشتر باشد، به همان اندازه هزینه رزرو هتل افزایش پیدا می کند و در نهایت منجر به گران شدن تور خواهد شد. دقت داشته باشید که برای خرید تور ارزان ژانویه 2020 کافیست تورهایی را انتخاب کنید که مدت زمان کمتری دارند. با کمی برنامه ریزی و مدیریت می توان در مدت زمان کوتاه زیبایی های مقصد سفر را دید، پس نگران کوتاهی مدت زمان سفر نباشید.

 

نقش تعداد ستاره های هتل در خرید تور ارزان کریسمس

از دیگر فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در قیمت تورهای کریسمس 2020، نوع هتل و تعداد ستاره ها و امکانات موجود در آن می باشد. تورهای ارائه شده ما از نظر نوع هتل دارای تنوع بسیار بهتر است برای تجربه سفرهای ارزان، گزینه هایی را انتخاب کنید که هتل هایشان تعداد ستاره کمتری دارند. البته با تغییر موقعیت مکانی هتل نیز می توانید تا حد زیادی در ارزان بودن تور کمک کنید.

 

نکات مهمی که قبل از خرید تور ویژه کریسمس، باید بدانید

 

تقاضای زیاد برای خرید تورهای خارجی در چند سال اخیر باعث شده است تا سایت های جعلی و غیر مجاز زیادی در این زمینه شروع به فعالیت کنند. در نتیجه باید حواستان به سایت خرید تور باشد تا انتخاب بهتر و آگاهانه ای داشته باشید. برای این منظور می توانید سایت را از نظر سابقه فعالیت و وجود نماد اعتماد الکترونیک بررسی نمایید.

 

سعی کنید قبل از خرید تور کریسمس حتما تورهای مختلف را با هم مقایسه کنید. با توجه به تفاوت زیاد در سلایق افراد مختلف برای نوع سفر در نتیجه تنوع زیادی در تورها به چشم میخورد. این تنوع تا حد زیادی به نفع مسافر است چون با مقایسه گزینه های مختلف در نهایت می توان تور ارزان و با کیفیت را خریداری نمود.

 

مدارک مورد نیاز برای خرید تور را با توجه به مقصد سفر بررسی و در زمان مناسب نسبت به دریافت آنها اقدام کنید. این مساله مخصوصا برای سفرهای اروپایی که شرایط سختی برای دریافت ویزا دارند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

 

گردشگری ایران زیبا برگزارکننده انواع تورهای خارجی برای تعطیلات کریسمس 2020 برنامه های ویژه ای دارد.

ایران زیبا ارائه انواع تورها با قیمت و شرایط گوناگون برای تمام افراد را در الویت خود قرار داده است. به همین خاطر میتوان برای تعطیلات ژانویه 2020  با یک تماس تورهای ویژه کریسمس را خریداری نمایید.

خرید تورهای ویژه کریسمس هم تا پایان دی ماه در آژانس ما ادامه خواهد داشت، که شامل انواع تورهای ارزان قیمت خارجی می باشد.

1.پاریس، فرانسه

شهر نورانی پاریس در ماه دسامبر حتی پر نور تر از همیشه می شود. بعد از ظهرتان را در خیابان اعیان نشین «شانزه لیزه» (زیباترین خیابان جهان) قدم بزنید و حتی اگر قصد خرید ندارید، ویترین مغازه ها را تماشا کنید. اگر به سرگرمی های خانوادگی علاقه مندید، «دیزنی لند پاریس» را به شما توصیه می کنیم.  از موزه با عظمت «لوور»، با آنهمه چراغانی های کریسمس دیدن کنید.

2. سِبو، فیلیپین

شاید در هیچ جای دنیا مانند فیلیپین مراسم کریسمس را بجا نیاورند. این جشن در فیلیپین، از اوایل سپتامبر آغاز می شود و تا اوایل ژانویه به طول می انجامد. در طول مدت تعطیلات، غذا و خانواده دو عنصر جدایی ناپذیرند.

اگر دوست و یا خویشاوندی در فیلیپین دارید که در این ایام شما را به آنجا دعوت می کند، از این شانس استقبال کنید تا گرم ترین و لذیذ ترین کریسمس عمرتان را تجربه کنید.

3. پراگ، جمهوری چک

در 25 دسامبر هر ماه میدان «اولد تاون» در مرکز پراگ شور و هیجان خاص خود را دارد.

فروشگاه های باز و انواع سرگرمی ها و چشم اندازها این شهر را بسیار زنده و جذاب کرده است. پراگ به طور کلی، از بهترین مقصدهای سفر در اروپای شرقی در طول سال است. اما در ماه دسامبر حقیقتا دیدنی تر است.

4. سیدنی، استرالیا

در فصل کریسمس کنسرت های بسیاری در مرکز سرگرمی های سیدنی « Sydney Entertainment Centre » برگزار می شود.یکی دیگر از کارهایی که بسیار توصیه

می شود، قدم زدن در صبح زود و عبور از «پل بندرگاه سیدنی» است.

علاوه بر آن، سفر دریایی شبانگاه و دیدن کردن از مناظر دیدنی، و شام خوردن بر فراز این شهر حقیقتا لذت بخش است.

5.هِلسینکی، فنلاند

هِلسینکی یکی از پایخت هایی است که به اندازه شایستگی اش، در دنیا شناخته شده نیست.

در خیابان Aleksanterinkatu, (در مرکز این شهر) دنیای قصه های پریان در ما زنده می شود.  با آواز کریسمس و دیگر کنسرت ها، و بخصوص جشن سال نو در میدان «سنا» با تمام وجود روح کریسمس را می توان حس کرد.

6.تور کریسمس ارمنستان

ارزان ترین تور کریسمس 2020 را می توان با خرید تور ارمنستان خریداری کرد. ارمنستان فاصله بسیار کمی با ایران دارد و حتی افراد زیادی هستند که سفرهای زمینی به ایروان را از ایران تجربه می کنند.

ارمنستان از جمله کشورهای همسایه ایران می باشد که آغاز سال نو میلادی را جشن می گیرند و کنسرت های بسیار مهیجی در آن برگزار می گردد.

برای خرید تور ارمنستان کریسمس تنها کافیست پاسپورت معتبر داشته باشید تا با خیال آسوده تور را خریداری و سفر را شروع کنید.

7.تور کریسمس استانبول

از گذشته تا امروز استانبول محبوب ترین تور خارجی برای ایرانی ها به شمار می رود که ارزان بودن و راحت بودن سفر از اصلی ترین دلایل این انتخاب می باشد. فاصله کم بین ایران و ترکیه و داشتن روابط سیاسی مطلوب باعث شده است تا تمام شهرهای آن از جمله استانبول به شدت مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گیرد. در نتیجه می توان استانبول را بهترین و ارزان ترین تور کریسمس 2020 برای ایرانی ها معرفی کرد.

مدارک مورد نیاز برای خرید تور استانبول در کریسمس 2020

ترکیه از جمله کشورهایی می باشد که ورود به آن برای ایرانی ها بدون ویزا امکان پذیر می باشد. در نتیجه در هر زمان و روز و ماه از سال که اراده کنید می توانید به شهرهای مختلف آن سفر کنید. برای خرید تور استانبول کریسمس 2020 تنها مدارکی که مورد نیاز می باشد، پاسپورت با اعتبار کافی می باشد. البته دقت داشته باشید که حداکثر یک ماه می توان در استانبول حضور داشت و بعد از این مدت باید جریمه پرداخت کنید یا درخواست اقامت ارسال نمایید.

8.تورکریسمس آنتالیا

از دیگر گزینه های مناسب برای خرید تور ارزان کریسمس می توان به تور آنتالیا اشاره کرد. شرایط آب و هوایی مطلوب و لذت بردن از سواحل پر از هیجان و پرطرفدار و شرکت در جشن ها و آتش بازی و لذت بردن از روزهای آغازین سال میلادی از جمله دلایلی هستند که تور آنتالیا کریسمس را محبوب کرده اند.

شرایط خرید تور کریسمس 2020 آنتالیا مانند استانبول می باشد و با داشتن پاسپورت معتبر می توانید تور را براحتی بخرید و سفر خوبی را شروع کنید.

9.تور کریسمس تایلند

برای اینکه بتوانید انتخابی عالی برای خرید تور کریسمس 2020 داشته باشید، بهتر است تور تایلند را انتخاب کنید. تور تایلند در انواع مختلفی ارائه می گردد و برخی از آنها ترکیبی بوده و برخی خیر. منظور از تور ترکیبی این است که به عنوان مثال با خرید تور تایلند 3 روز در بانکوک حضور دارید و مابقی روزها را در پوکت، پاتایا و سایر شهرهای توریستی سپری خواهید کرد. در نتیجه باید دقت داشته باشید که منظور از تور تایلند دقیقا سفر به کدام شهرها می باشد.

 

مدارک مورد نیاز برای خرید تور کریسمس تایلند 2020

برای اینکه بتوانید براحتی و با خیال آسوده سفر به تایلند را شروع کنید، لازم است ابتدا در زمان مناسب نسبت به دریافت ویزا اقدام کنید. شرایط دریافت ویزای تایلند تا حد زیادی به نوع و هدف از سفر بستگی دارد، اما برای سفرهای توریستی اغلب افراد ویزا عادی یک بار ورود را دریافت می کنند. این ویزا سه ماه اعتبار دارد و با دریافت آن می توانید به مدت 30 روز در شهرهای مختلف تایلند حضور داشته باشید.

جهت دریافت ویزا تایلند لازم است حداقل یک هفته قبل از سفر مدارکی از قبیل پاسپورت با اعتبار بیشتر از 6 ماه، عکس و پرینت از گردش مالی حساب بانکی را برای سفارت تایلند برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

 

10.تور کریسمس مالزی

مالزی از لوکس ترین کشورهای آسیایی می باشد که در مدت زمان کوتاه به شدت از نظر گردشگری رشد کرده است. تور کریسمس مالزی از دیگر گزینه های بسیار عالی و البته پرطرفدار برای ایرانی ها می باشد که زمینه ساز تجربه روزهایی عالی و بی نظیر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای خرید تور مالزی کریسمس2020 

مالزی از دیگر کشورهای خارجی می باشد که سفر به آن برای ایرانی ها بدون نیاز به ویزا امکان پذیر است. هر یک از مسافران ایرانی می توانند بدون ویزا به مدت 14 روز در خاک مالزی حضور داشته باشند. در نتیجه تنها با پاسپورت با اعتبار کافی می توان نسبت به خرید یکی از بهترین تورهای کریسمس اقدام کرد.

11. تور کریسمس دبی

برگزاری جشن های بسیار باشکوه و همچنین کنسرت های مهیج در توریستی ترین شهر خاورمیانه باعث میشود تا دبی پرطرفدارترین تور کریسمس 2020 باشد. دلایل زیادی وجود دارند که باعث شده اند تا این اندازه دبی محبوب شود و هر روز به لیست طرفداران آن افزوده گردد. برای خرید تور دبی در کریسمس لازم است در زمان مناسب مدارک مورد نیاز را تهیه و بهترین تور را انتخاب و خریداری کنید.

💖لطفاً تلگرام یا واتساپ پیام دهید:
#براتی
۰۹۱۳۸۳۷۴۰۱۰
#دُرّی
۰۹۱۳۳۰۹۳۹۳۴

و یا با شماره دفتر

03132120212

با آقای دُرّی تماس حاصل فرمایید.

mohammaddorri@

💥با عضویت در کانال زیر از آخرین تورهای اصفهان مطلع شوید👇

t.me/iraneziibaa
https://instagram.com/iraneziiba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *